مزایای سقف کشسان لابل لاکچری

نوعی سقف کاذب دکوراتیوی را سقف کشسان لابل لاکچری می گویند. سقف کشسان لابل لاکچری در کشور ایران به افزونی است. به علت مزایای بی شمار سقف کشسان لابل استقبال بی نظیری از آن شده و می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سقف کشسان لابل لاکچری چه مزایای دارد که اینگونه مورد توجه همگان به خصوص شرکت ها، سازمان ها، استخر ها و رستوران ها شده است. سقف کشسان ترکیب شده از سه اصل زندگی است این سه اصل سقف های کشسان زیبایی، ایمنی و سلامت است. در این مطلب می خواهیم مزایای سقف کشسان را برای شما بازگو کنیم.

مزایای سقف کشسان لابل:

بدون نیاز به زیر سازی در سریع ترین زمان ممکن نصب می شود. سقف های کشسان لابل لاکچری در 24 الی 72 ساعت زمان کاری به صورت کامل آماده شده و به مشتریان تحویل داده می شود. تیم حرفه ای لابل لاکچری در بخش اجرایی روزانه توانایی نصب 300 متر مربع از انواع سقف های لابل لاکچری را دارند.

زیبایی منحصر به فرد:

می توان سقف کششی لابل لاکچری را در لیست سقف های دکوراتیو قرار داد این نوع سقف ترکیب بسیار جالب و منحصر به فردی از زیبایی و خلاقیت است. با سقف های کششی لابل لاکچری می توان هر آنچه تصویر در ذهن داریم را به اجرا و واقعیت برسانیم.

قابلیت جابجایی:

در هنگامی که نیاز به دسترسی به فضای پشت سقف باشد می توان به راحتی در زمانی کوتاه سقف کششی لابل لاکچری را باز و بسته کرد. سقف های کشسان لابل لاکچری از قابلیت جابه جایی آسان برخوردار می باشد. به فرض اینکه مشتریان تصمیم به جابه جایی داشته باشند می توان سقف کاذب کشسان لابل لاکچری را باز و جابه کرد و در مکان جدید نصب کرد.

تحمل وزن بالا و مقاوم در برابر ریزش بار احتمالی:

در صوتر وقوع زلزله و حوادث طبیعی سقف کشسان لابل لاکچری مقاوم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد. گروه صنعتی لابل لاکچری سقف های کشسان خود را در برابر 150 کیلوگرم در هر متر مربع ضمانت می کنند.

مقاوم در برابر اشتعال:

سقف های لابل لاکچری در برابر حوادثی چون اشتعال نیز مقاوم بوده و به این معنی است که دل آتش سوزی شعله ور نخواهد شد بلکه از انتشار آتش جلوگیری می کند. سقف های لابل لاکچری پس از آتش سوزی به حالت اولیه بازمی گردد. سقف های لابل لاکچری دارای استانداردهای اروپایی آتش نشانی نیز می باشد.

پوشاندن سیم کشی، لوله کشی، پوسیدگی و خرابی های موجود در سقف:

سقف کاذب کشسان لابل لاکچری همانطور که از نام آن ها مشخص است نوع سقف کاذب به حساب می آید به همین دلیل در هنگام نصب کمی از سقف اصل ساختمان فاصله می گیرد، این امر باعث می شود سقف کششی یک نوع پوشش سقفی پیدا کرده و سیم کشی برق و لوله کشی ها در زیر آن پنهان شود.

ضد آب، ضد رطوبت:

یکی از ویژگی های منحصر به فرد سقف های کشسان لابل لاکچری خاصیت ضد آب بودن آن است این ویژگی سقف ها باعث شده است تا محبوبیت خاصی در ساخت استخرها، سرویس های بهداشتی و فضاهای مربوط پیدا کند. ویژگی ضد آب بودن سقف های کشسان لابل لاکچری باعث می شود در هنگام نشتی لوله های تاسیساتی و ترکیدگی آب، آب به داخل ساختمان نفوذ نکرده و موجب پیشگیری از ضررهای احتمالی شود.

قابلیت شستشو:

به علت مدرنیزه شدن شهرها، آلودگی ها و چربی ها بیشتر شده و به پدیده ای آزار دهنده تبدیل شده اند، قابلیت شستشوی آسان سقف های کاذب لابل لاکچری این امکان را دارد که در هر مکان و زمان به راحتی بتوان با دستمال و شیشه شور، سقف را تمیز و پاک کرد.

مزایای سقف کشسان:

سقف های کششی لابل لاکچری نه تنها عامل گرد و غابر نیستند بلکه مانع از انتقال و وارد شدن گرد و غبار در فضای پشت سقف می شوند. موارد بکار برده شده در تولید سقف کشسان در لابل لاکچری امکان تکثیر و رشد باکتری ها را ناممکن می سازد. این ویژگی سقف کشسان لابل لاکچری را برای بیمارستان ها، اتاق های عمل و آزمایشگاه ها ایده آل و منحصر به فر می نماید.

قابلیت آکوستیک:

سقف های کشسان لابل لاکچری آکوستیک و به طور واضح عایق صدا می باشند. بنابراین این نوع سقف ها مناسب برای سالن ها ضبط صدا، سالن آمفی تئاترو سالن های کنفرانس می باشد.

قابلیت چاپ با تنوع رنگ فراوان (بیش از 150 رنگ):

به دلیل قابلیت چاپ بالای سقف کشسان لابل لاکچری ، هماهنگی بین وسایل و محیط به بهترین شکل انجام می گیرد.

وزن کم پارچه کششی:

هر متر مربع سقف کشسان لابل لاکچری حدودا 200 گرم وزن دارد به همین دلیل متریالی ایده آل برای سبک سازی پروژه های ساختمانی نیز می باشد.

قابلیت بزرگنمایی و بازتاب تصاویر محیط:

یک نوع از سقف های کشسان لابل لاکچری سقف لاکر می باشد، این سقف به دلیل سطحی صاف و آینه ای مانند، باعث بازتاب تصاویر محیط می شود. این موضوع باعث بزرگ دیده شدن محیط و بخش عمر بصری می شود.

بیش از 20 سال طول عمر مفید و گارانتی 12 ساله:

با دارا بودن بیش از دو دهه سابقه بین المللی گروه صنعتی لابل لاکچری ، پروژه هایی 20 ساله در افتخارات این شرکت بدون تغییر در کیفیت در 6 کشور دنیا ثبت شده است. گروه صنعتی لابل لاکچری سقف های کشسان خود را به صورت 12 ساله تضمین و ضمانت می کند.

فارسی